fbpx

styczeń 2022

27

11:01:56

Konkurs UTK: kolej na zimowe opowiadanie z Rogatkiem

Napisz, jak bezpiecznie spędzasz ferie z bohaterem Kampanii Kolejowe ABC, nosorożcem Rogatkiem. Przyślij opowiadanie i wygraj nagrody.

Youtube.pl/ UTK Kolejowe ABC

Urząd Transportu Kolejowego zaprasza do udziału w konkursie „Kolej na zimowe opowiadanie z Rogatkiem”. Zadaniem uczestników jest napisanie opowiadania (objętość: min. 1800 – max. 5400 znaków - do liczby znaków nie są wliczane odstępy/spacje) o bezpiecznym spędzeniu ferii z nosorożcem Rogatkiem – bohaterem Kampanii Kolejowe ABC. Tematyka pracy powinna nawiązywać do przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz odpowiedzialnego zachowania się na terenach kolejowych, np. w pociągach, na terenie stacji, na przejazdach kolejowo-drogowych.

Nagrodami w konkursie są pakiety edukacyjne zawierające książkę edukacyjną Kampanii Kolejowe ABC II, kolorowankę „Kolejowe przygody nosorożca Rogatka”, upominki odblaskowe, kredki, dużą maskotkę nosorożca Rogatka oraz pendrive. Laureaci zostaną wyłonieni spośród trzech grup wiekowych: 4-6 lat; 7-9 lat; 10-12 lat (po jednym z każdej grupy).

Konkurs trwa od 26 stycznia 2022 r. do 9 lutego 2022 r. do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi do 16 lutego 2022 r.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w konkursie oraz zasad nadsyłania prac w regulaminie [TUTAJ].

Źródło tekstu: utk.gov.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram