fbpx
Źródło: alstom.com

styczeń 2022

29

1:01:00

Alstom: potwierdzenie certyfikacji Top Employer w czternastu krajach

Alstom otrzymał certyfikat Top Employer 2022 w Europie, Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Północnej, z certyfikatami w 14 krajach. To już trzeci rok z rzędu Alstom otrzymał wyróżnienie w Europie, a drugi rok na dwóch pozostałych wymienionych rynkach.

Alstom, lider w dziedzinie inteligentnej i zrównoważonej mobilności, musi odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na bardziej ekologiczne, nowocześniejsze floty pociągów, metra i tramwajów o zoptymalizowanej przepustowości na całym świecie. Mając portfel zamówień o wartości 77,8 miliarda euro, Grupa zamierza rekrutować 7500 talentów na całym świecie w 2022 roku. Obejmuje to około 6000 inżynierów i menedżerów, głównie w Europie i regionie Azji i Pacyfiku oraz około 1500 pracowników i techników, głównie w Europie i Ameryce Północnej i Ameryki Łacińskiej. Wynajem ten dotyczy projektów związanych z taborem, sygnalizacją i usługami. Na całym świecie inżynieria odpowiada za połowę stałych etatów.

"Jesteśmy niezwykle dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat Top Employer. To wyróżnienie jest wyrazem naszego stałego zaangażowania w uczynienie Alstom jednym z najlepszych środowisk pracy na świecie. Kierując się silnym popytem na zieloną i inteligentną mobilność, Alstom, lider w dziedzinie zrównoważonej mobilności, chce przyciągnąć 7500 talentów. Dzięki obecności w ponad 70 krajach oferujemy na całym świecie możliwości pracy w dziedzinie produkcji, oprogramowania, inżynierii i usług dla osób, które chcą mieć konkretną różnicę dla planety" – wyjaśnia Anne-Sophie Chauveau-Galas, Chief Human Specjalista ds. zasobów w Alstom.

Kraje certyfikowane: Australia, Belgia, Kanada, Chiny, Hongkong, Francja, Indie, Włochy, Meksyk, Polska, Singapur, Hiszpania, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone Ameryki.

Źródło tekstu: alstom.com/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram