fbpx
Źródło: pl.dbcargo.com

luty 2022

02

9:02:00

DB Cargo Polska: zmiana na stanowisku Rzecznika Prasowego

Od lutego br. funkcję rzecznika prasowego obejmie Andrzej Wyszyński. Zastąpi na tym stanowisku Katarzynę Marciniak, która od 1 stycznia br. decyzją rady nadzorczej powołana została do zarządu DB Cargo Polska.

Andrzej Wyszyński jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie ukończył także studia podyplomowe o specjalności Public Relations. Doświadczenie zawodowe w dziedzinie komunikacji oraz marketingu zdobywał od 2001, pracując w Górnośląskim Zakładzie Energetycznym, a następnie w Vattenfall Distribution Poland, gdzie pełniąc stanowiska specjalistyczne i menadżerskie, był odpowiedzialny za realizację wewnętrznej i zewnętrznej polityki komunikacyjnej firmy. 

Z Grupą DB Cargo Polska związany jest od 2009 roku. Od samego początku na stanowisku Kierownika ds. Komunikacji realizuje i koordynuje w ramach grupy zadania z zakresu marketingu, promocji i komunikacji wewnętrznej. Jako Rzecznik Prasowy będzie dodatkowo odpowiedzialny za kształtowanie zewnętrznej polityki komunikacyjnej w kontakcie z mediami.

Źródło: pl.dbcargo.com

Źródło tekstu: pl.dbcargo.com/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram