fbpx
Źródło: wkd.com.pl

luty 2022

05

3:02:00

WKD: ankieta dotycząca kampanii “Alfabet dobrych manier”

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że podjęte zostały działania w ramach kampanii pt. „Alfabet dobrych manier”, która ma na celu zwrócenie uwagi na zachowania współpasażerów sprawiające, że podróż pociągiem staje się mniej komfortowa i przyjemna.

W związku z powyższym w dniach od 03.02.2022 do 31.03.2022 na stronie internetowej WKD dostępna będzie ankieta dotycząca wyrażenia opinii na temat zachowań, które mogą być uciążliwe dla współpasażerów podczas podróży pociągami WKD lub w szerszym ujęciu: wszelkimi środkami publicznego transportu zbiorowego.

Ankieta dostępna jest [TUTAJ].

Dodatkowe informacje na stronie internetowej WKD [TUTAJ].

Konkurs „Alfabet dobrych manier”

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje ponadto, że od dnia 31.01.2022 trwa konkurs „Alfabet dobrych manier”, którego celem jest popularyzacja wiedzy na temat kolei WKD oraz zaangażowanie najmłodszych pasażerów poprzez zabawę do rozpowszechniania informacji nt. kulturalnego zachowania podczas podróży w środkach transportu publicznego ze szczególnym uwzględnieniem pociągów WKD.

Uczestnicy Konkursu mają za zadanie przesłanie do WKD komiksu wykonanego dowolną techniką plastyczną, związanego tematycznie z kulturalnym zachowaniem podczas podróży w środkach transportu publicznego ze szczególnym uwzględnieniem pociągów WKD oraz przystanków i najbliższego otoczenia torowiska.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży – wszystkich osób, które nie ukończyły 18 roku życia. Konkurs został ogłoszony w ramach ferii zimowych w okresie właściwym dla województwa mazowieckiego. Zakończenie Konkursu nastąpi w dniu 13.02.2022 o godz. 24:00.

Dodatkowe informacje, w tym regulamin oraz karta konkursowa na stronie internetowej WKD [TUTAJ].

Źródło tekstu: wkd.com.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram