fbpx
Źródło: zset.leszno.pl

marzec 2022

23

9:03:26

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie

"Drzwi Otwarte w ZSET w Lesznie" to okazja do poznania szkoły dającej solidną podstawę kształcenia zawodowego dla potencjalnych pracowników leszczyńskiej Sekcji Utrzymania i Napraw Taboru. 

Źródło: polregio.pl

W sobotę 26 marca 2022 r. dla zainteresowanych kierunkami technicznymi pod Zespół Szkół zostanie podstawiony tabor kolejowy POLREGIO na pokładzie, którego uczniowie spotkają się z kadrą POLREGIO i porozmawiają o przyszłości zawodów informatycznych i elektronicznych na kolei.

W ramach współpracy pracodawcy z placówką przewoźnik chce zwiększyć zainteresowanie ww. zawodami wśród kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych i wzmocnić nabór do Zespołu Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych w Lesznie, która znajduje się w bliskim sąsiedztwie Sekcji Utrzymania i Napraw Taboru POLREGIO. Obecnie jest tam zatrudnionych 100 osób, a potrzeby zatrudnienia kolejnych specjalistów rosną wraz z rozwojem nowoczesnego zaplecza i eksploatacją nowego i zmodernizowanego taboru.

Goście odwiedzający pociąg przy ul. Kilińskiego 4 w Lesznie będą mogli liczyć na firmowe pamiątki i poczęstunek. Na pokładzie pociągu odbędzie się quiz z wiedzy kolejowej, a przedstawiciele POLREGIO opowiedzą, dlaczego warto już teraz zastanowić się nad zdobyciem pożądanego na rynku pracy zawodu.

Szerokie informacje na temat rekrutacji i kierunków zawodowych prowadzonych w Zespole Szkół Elektroniczno – Telekomunikacyjnych w Lesznie znajdują się na stronie: zset.leszno.pl

Spotkanie organizowane jest w ramach programu Agencji Rozwoju Przemysłu Kadry dla Przemysłu.

Źródło tekstu: polregio.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram