fbpx
Źródło: turkol.pl

kwiecień 2022

08

2:04:17

TurKol.pl: wyprawy turystyczne z przewoźnikami Cargo Master i Arriva RP

W najbliższy weekend 9-10.04 Turystyka Kolejowa TurKol.pl wspólnie z przewoźnikami Cargo Master i ARRIVA RP zaprasza na wyprawy turystyczne na pokładzie pociągów specjalnych.

Pasażerowie będą mogli skorzystać z 9 różnych tras przejazdów, rozpoczynając podróże na stacjach w Inowrocławiu, Skierniewicach, Warszawie Wschodniej i Warszawie Gdańskiej oraz w Toruniu Gł. Pociągi zostaną uruchomione taborem spalinowym serii MR/MRD. 

Bilety na pociągi będą dostępne na pokładzie pociągów u kierownika pociągu - do wyczerpania puli wolnych miejsc.

Sprzedaż biletów online została zakończona. 

Pasażerowie, którzy opłacili zarezerwowane bilety, otrzymali w korespondencji elektronicznej przyznane miejscówki, a wcześniej (tj. po dokonaniu płatności) otrzymali także fakturę potwierdzającą zakup biletów - jest to jedyny dokument uprawniający do odbioru biletów na pokładzie pociągu. Faktura może być okazana kierownikowi pociągu w formie papierowej lub elektronicznej. Przypominamy, że brak faktury na pokładzie pociągu uniemożliwi odbiór biletów i skorzystanie z przejazdu.

Źródło tekstu: TurKol.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram