fbpx
Źródło: Zrobotyzowani

kwiecień 2022

13

11:04:26

Weź udział w wyjątkowej wycieczce Zrobotyzowanych ‘Potęga Pary! Duet Px48 w Środzie’

Pasjonaci kolei i ludzie wielkich pomysłów, czyli Zrobotyzowani, zapraszają na wycieczkę Potęga Pary! Duet Px48 w Środzie. 

Zespół utalentowanych i ambitnych ludzi, którzy tworzą zespół Zrobotyzowanych, tym razem zabiorą miłośników kolei w wyjątkową podróż niecodziennym składem z dwoma czynnymi parowozami oraz składem towarowo-osobowym. 

23 kwietnia 2022 r., w sobotę tuż przed długim weekendem majowym odbędzie się podróż trasą linii Średzkiej Kolei Powiatowej – ze stacji Środa Miasto do stacji Zaniemyśl i z powrotem. 

Harmonogram 

  • Ze stacji w Środzie Wielkopolskiej pociąg wyruszy ok. 11:00, a powrót planowany jest na ok. 21:00. Pociąg został skomunikowany z porannym i wieczornymi pociągami Kolei Wielkopolskich oraz PKP Intercity – szczegóły poniżej.
  • Na trasie zaplanowanych jest kilkanaście fotostopów oraz przerwa obiadowa. 
  • Obiadokolację ok. godz. 19:00 zapewni nam Średzka Kolej Powiatowa w Środzie Wlkp., a napoje zapewni browar Gzub w Annopolu (patrz niżej).

Bilety dostępne [TUTAJ]

Skład pociągu

Podróż odbędzie się takimi  #superskład: Px48-1920 + Px48-1756 + brankard + 3 x wagon 1Aw + brankard + 2 x platforma (ładowna) + 2 x wagon węglarka. Będzie co fotografować!

Skomunikowanie 

Skomunikowania zostaną podane w późniejszym terminie [TUTAJ] z powodu planowanych korekt rozkładów jazdy.

Wyżywienie

Będzie możliwość wykupienia ciepłego posiłku, który zostanie przygotowany specjalnie dla Średzkiej Kolei Powiatowej w Środzie Wlkp., a napoje zapewni browa Gzub w Annopolu.

Do wyboru są trzy zestawy:

  • Zestaw nr 1 (mięsny): żurek plus kiełbasa (na ognisko),
  • Zestaw nr 2 (mięsny): bigos plus kiełbasa (na ognisko),
  • Zestaw nr 3 (bezmięsny): camembert z żurawiną i pyry z gzikiem.

Dodatkowo, do każdego dania kawa lub herbata do wyboru.

Zestawy są w cenie 35 PLN. Kupując bilet przez GoOut, należy wybrać odpowiedni zestaw obiadowy. W trakcie imprezy może być ograniczona możliwość domówienia obiadu dla osób, które nie zgłosiły chęci już na etapie rezerwacji przejazdu. Zrobotyzowani proszą o przemyślenie tej kwestii w trakcie rezerwacji. Obiad zostanie dostarczony na godzinę 15:00, kiedy to będzie aż godzinna przerwa na posiłek.

Nocleg

Polecamy nocleg w hotelu Almarco w Środzie Wielkopolskiej, z uwagi na lokalizację – tuż obok kolejki.

Almarco – Hotel & Restauracja

ul. Niedziałkowskiego 17

63-000 Środa Wielkopolska

tel. +48 61 285 33 33

almarco.pl

Specjalnie dla uczestników imprezy Potęga Pary! Duet Px48 w Środzie 10% rabat na usługi noclegowe! (na hasło ZROBOTYZOWANI)

*Nocleg jest tylko propozycją, a rezerwacje składane są indywidualnie. 

Rezerwacja i płatności

Ceny biletów kształtują się następująco:

  • Bilet normalny – 249 zł;
  • Bilet ulgowy (dzieci 12-18 lat) – ulga 25% – 186,80 zł;
  • Bilet na obiad – 35 zł;
  • Fotografowanie („gonienie”) pociągu z lokalizacją GPS – 30 zł.

Zgłoszenia na imprezę przyjmowane są wyłącznie przez portal GoOut. Potwierdzeniem zgłoszenia na imprezę i wpłaty składki będzie bilet z kodem QR wygenerowany przez portal (wydrukowany lub okazany na urządzeniu mobilnym). Osoby planujące fotografować pociąg z ogólnodostępnych miejsc proszone są o zgłoszenie i zakup biletu.

W losowych przypadkach, niezależnych od organizatora – Zrobotyzowani zastrzegają sobie prawo do odwołania imprezy, tylko wtedy zostaną zwrócone środki uczestnikom.

Kim są Zrobotyzowani?

Zrobotyzowani to zespół ekspertów różnych dziedzin, których pasją jest technika. Korzystając z doświadczeń zdobytych w wielu dziedzinach, łączą pasję z pracą i oferują szyte na miarę wycieczki. Ich wspólną pasją jest szeroko rozumiana technika. Interesują się jej historią, potęgą i rozwojem. Swoimi zainteresowaniami chcą zarażać innych i przekazywać swoją wiedzę dalej. 

Źródło tekstu: zrobotyzowani.com.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram