fbpx
Źródło: wkd.pl

lipiec 2022

06

8:07:10

Konkurs wakacyjny pn. "Znane i nieznane zakątki WuKaDki"

Warszawska Kolej Dojazdowa zaprasza do wzięcia udziału w konkursie wakacyjnym pn. „Znane i nieznane zakątki WuKaDki”. Pokaż swoje ulubione miejsca w okolicy linii WKD i wygraj nagrody. Konkurs rozpoczyna się 4 lipca, a kończy 9 września. 

Jeśli znasz ciekawe, urokliwe - mniej lub bardziej znane - miejsce, położone w okolicach linii WuKaDki - koniecznie weź udział w konkursie. Pokaż swoje ulubione miejsca w okolicy linii WKD. Prześlij na adres marketing@wkd.com.pl kilka fotek tego miejsca, napisz, z której stacji/przystanku najlepiej do niego dotrzeć i sprawdź, czy jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Konkurs rozpoczyna się 4 lipca, a kończy 9 września. 

"Poznajmy piękno swojej okolicy - na malowniczym szlaku WuKaDki miejsc godnych polecenia jest naprawdę baaaardzo dużo. Poniżej przedstawiamy Wam miejsce, które zdecydowanie powinniście odwiedzić! Nasze ostatnie odkrycie to Ogród Rzeźb Juana Soriano w Owczarni." - czytamy w komunikacie WKD.

"To miejsce dla pasjonatów sztuki i nie tylko …. Ogród Rzeźb Juana Soriano to rodzaj zewnętrznej galerii – sztuka połączona z naturą. Potrzebujesz wyciszenia w pięknych okolicznościach przyrody i kultury to miejsce jest dla Ciebie.  Można tutaj pospacerować, wybrać się na piknik, posiedzieć, oddać się przemyśleniom, napisać wiersz lub poćwiczyć jogę na trawie. Do dyspozycji mamy przepiękny teren parkowy, który skrywa niezwykłe rzeźby wykonane przez uznanego meksykańskiego malarza i rzeźbiarza Juana Soriano. Budynki usytuowane w centralnej części parku nie są przeznaczone do zwiedzania. W jednym z nich znajduje się muzeum – jednak nie ma tam stałej ekspozycji prac. Bywa, że właściciel organizuje tam wystawy czasowe – warto sprawdzać na bieżąco - odwiedzając stronę www.soriano.pl. To czarujące, magiczne, ciepłe miejsce w otulinie przepięknych drzew, którego nie można ominąć na trasie WuKaDki." - zachęca na swojej stronie WKD.

Udział w konkursie wakacyjnym „Znane i nieznane zakątki WuKaDki” jest możliwy po przesłaniu na adres marketing@wkd.com.pl:

  1. Kilku zdjęć miejsca zaproponowanego do odwiedzenia w formacie jpg.
  2. Wskazanie stacji/przystanku na linii WKD, z którego najłatwiej dotrzeć do wskazanego miejsca.
  3. Informacji - czy miejsce jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.
  4. Wypełnionej Karty Konkursowej.
  5. Oświadczenia Uczestnika konkursu o przekazaniu praw autorskich.
  6. Zgody na wykorzystanie wizerunku.
    Zdjęcia oraz Kartę Konkursową wraz z oświadczeniem i zgodą należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 09.09.2022r. do godz. 24:00. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Regulamin konkursu dostępny [TUTAJ].

Karta konkursowa, wraz z oświadczeniem, dostępna [TUTAJ].

Źródło tekstu: wkd.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram